Szukaj

Do tej pory w ramach projektu zostały opracowane następujące usługi:

1. Usługa doradcza "Opracowanie koncepcji nowoczesnej linii technologicznej do produkcji wyrobów betonowych" dla przedsiębiorstwa z Opolszczyzny. Celem usługi było przedstawienie wizji unowocześnienia technologii poprzez wprowadzenie nowej mieszarki do produkcji mieszanek betonowych oraz unowocześnienia dozowania składników mieszanki i ich segregowania oraz składowania.

2. Audyt technologiczny z zakresu produkcji i sprzedaży wyrobów metalowych na potrzeby rynku wewnętrznego i na eksport dla przedsiębiorstwa z Prudnika.

3. Ekspertyza pt. "Zastosowanie pasów ochronnych z drzew i krzewów na polach irygacyjnych Lesaffre S.A. w Wołczynie w celu zmniejszenia uciążliowości zapachowej rolniczego wykorzystania ścieków".

4. Audyt technologiczny z zakresu produkcji i sprzedaży wyrobów metalowych oraz usług na rynku krajowym dla dużego przedsiębiorstwa z Kędzierzyna - Koźla. Celem audytu było przedstawienia wariantu zmian maksymalnego i minimalnego dla przedsiębiorstwa.

5. Ekspertyza "Ocena możliwości transportu węgla ze śląskich kopalń do Elektrowni Opole".

6. Audyt technologiczny dotyczący usług reklamowych na rynku krajowym oraz proejktowania, produkcji i sprzedaży gadżetów ze szkła" dla małego przedsiębiorstwa z Opola.

7. Analiza potencjału innowacyjno-badawczego i identyfikacja możliwości finansowania dla firmy z Opola.

8. Opracowanie eksperckie pt. "Kierunki badań technologii w celu zmniejszenia negatywnego oddziaływania na środowisko procesu nasycania materiałów drewnianych olejem kreozotowym w Nasycalni Podkładów w Pludrach".

9. Audyt technologiczny dotyczący z zakresu sprzedaży branży IT oraz audyt z zakresu sprzedaży produktów zielarsko-medycznych.

Kalendarz

Czerwiec 2024
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Początek strony